Promocje
Haki monolift
Haki monolift

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 399,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostawa

W przypadku zakupu klatki dostawa akcesoriów gratis.

Regulamin

§ 1
FIRMA CYSA Krzysztof Cysewski (NIP 5552104935, REGON 382228655) z siedzibą w Brusach (adres: CYSA, ul. Gdańska 35, 89-632 Brusy) jest właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem: http://www.cysa.pl/ (zwanego dalej SKLEPEM) i administratorem danych osobowych osób rejestrujących się w sklepie internetowym.


§ 2
SKLEP prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Klientem Sklepu mogą być:
a) osoby fizyczne posiadające co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych,
b) osoby prawne,
c) jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, które we własnym imieniu mogą nabywać prawa i zaciągać zobowiązania dokonujące zakupów w Sklepie.


§ 3
Składając zamówienie, Klient za pośrednictwem sieci Internet składa FIRMIE CYSA ofertę zawarcia umowy sprzedaży na odległość zamawianych towarów oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez FIRMĘ CYSA. Każdemu zamówieniu przydzielony jest automatycznie unikalny numer zamówienia. Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy Klientem a FIRMĄ CYSA.

Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

Konsument, który dokonał zakupu przez Internet może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. W takim wypadku odsyła produkt na swój koszt. Prawo odstąpienia od umowy nie występuje, gdy konsument chce zwrócić towar wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; ulegający szybkiemu zepsuciu lub mającego krótki termin przydatności do użycia.

Sprzedawca ponosi odpowiedzialność względem klienta z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru, które istniały w chwili otrzymania towaru przez konsumenta, jeżeli wada zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat. W przypadku uzasadnionej reklamacji klient może domagać się zwrotu pieniędzy, obniżenia ceny, wymiany lub naprawy rzeczy. Sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie się do żądania konsumenta, w przeciwnym razie uznaje się, że uznał on żądanie za zasadne. Przy każdym roszczeniu sprzedawca ma prawo jednorazowo dokonać naprawy lub wymiany produktu. Jeśli wada po takim zabiegu ujawni się ponownie, klient ma prawo żądać bezwarunkowo zwrotu kosztów.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków sprzedający dokona zwrotu przy użyciu tego samego kanału płatności, a za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami oraz kartami jest Autopay S.A.
Obsługiwane typy kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.


§ 4
Dane osobowe umieszczone w bazie danych Sklepu są przetwarzane wyłącznie na potrzeby Sklepu i wykonania umowy sprzedaży i nie są udostępniane innym podmiotom. W przypadku wyrażenia przez Klienta dodatkowej zgody, dane osobowe Klienta mogą być również przetwarzane dla potrzeb promocji i reklamy FIRMA CYSA, w szczególności w celu informowania Klienta o nowych produktach i promocjach (wysyłanie tzw. Newsletter).


§ 5
FIRMA CYSA dokłada wszelkich starań, aby zdjęcia i opisy umieszczonych w Sklepie towarów były zgodne z rzeczywistością. FIRMA CYSA nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy mogące się pojawić na stronie internetowej Sklepu.


§ 6
Ceny widoczne w Sklepie są cenami detalicznymi brutto (zawierają podatek od towarów i usług VAT) i podawane są w złotych polskich, bez kosztów dostawy. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. FIRMA CYSA zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu.


§ 7
Niniejszy regulamin określa zasady zakupów w Sklepie. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem przez Klienta zgody na:
a) wszystkie postanowienia i informacje zawarte w niniejszym regulaminie,
b) przetwarzanie danych osobowych Klienta na potrzeby Sklepu i w celu wykonania umowy sprzedaży, zwartej pomiędzy Klientem a FIRMA CYSA.
W przypadku odmowy akceptacji treści niniejszego regulaminu i odmowy wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane.


§ 8
Nie zabrania się kopiowania, materiałów, zdjęć znajdujących się na stronie internetowej Sklepu. Jednak wykorzystanie ich do celów komercyjnych możliwe jest wyłącznie za zgodą FIRMA CYSA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl